Kancelaria Niezależnych Eksertów Finansowych | Kredyty | Inwestycje | Ubezpieczenia | Restrukturyzacja

info@grupandf.pl

Grupa NDF Sp. z o.o.

Towarowa 35, lok. 9,
00-839 Warszawa

08:30 – 18:00

Od poniedziałku
do piątku

Grupa NDF

Referencje

O Nas

Rekomendacje Naszych Klientów

Dla Niezależnego Doradcy Finansowego najważniejsza jest dbałość o interesy Klienta i wzajemne zaufanie, ponieważ to właśnie dzięki rekomendacjom zadowolonych Klientów, pojawiają się u nas ich przyjaciele i znajomi z polecenia. Ze względu na dużą ilość napływających do nas opinii, wyrażających wdzięczność za pomoc, poniżej przedstawiamy tylko niewielką ich część.

Dla zainteresowanych, (za zgodą Klienta) możemy podać kontakt do dowolnie wybranej osoby, aby potwierdziła prawdziwość swoich rekomendacji.

Zadowoleni klienci

Własnymi słowami

{

Ilona Woźniak

Kredyt hipoteczny, inwestycyjny

Polecam jak najbardziej współpracę z Panem Ryszardem Kulczykiem. Jestem osobą prowadzacą firmę i muszę stwierdzić, że jest to jedna z nielicznych osób z którą miałam przyjemność współpracować i mieć poczucie że mam do czynienia z osobą która poważnie podchodzi do swoich obowiązków. Bardzo konkretną z ogromna wiedzą w swojej dziedzinie, jasno przedstawiajaca oczekiwania i możliwości.

Nie obiecuje “gruszek na wierzbie” tylko przedstawia wszystkie realne rozwiązania oparte przede wszystkim na aktualnych przepisach i ofertach.

Szuka rozwiązań a nie “ucieka od problemów” jak w przypadkach wielu “pseudodoradców” którym zależy tylko na wykonaniu “planu marketingowego”. Swoje zoobowiazania wykonuje i przede wszystkim doprowadza do końca co w tym zawodzie rzadko się zdarza. Nie ukrywa faktów informuje o wszystkim, nie miałam sytuacji związanych z jakimiś niejasnościami czy niedomówieniem.

Jest w stałym kontakcie z klientem – zawsze oddzwania! – i nawet po zakończonej sprawie monitoruje wykonane zadanie aby wszystko przebiegało bez niepotrzebnych “potknięć”.

Chętnie polecam i na pewno skorzystam jeżeli będzie jeszcze taka potrzeba z jego pomocy i doradztwa.

{

Iwona Mlonek i Wojciech Czerwiński

Kredyt na wymarzony Dom

Pan Ryszard Kulczyk w sposób bardzo profesjonalny zajął się naszym kredytem. Doskonały kontakt i znajomość realiów rynku kredytowego, rzetelna i obiektywna ocena sytuacji klienta, nie zwodzi obietnicami bez pokrycia. Byliśmy w dość trudnej sytuacji, spowodowanej bardzo lekceważącym podejściem innego doradcy kredtowego z innej firmy, czas naglił i pan Ryszard był naszą jedyną nadzieją.

Uratował nas i przywrócił wiarę we właściwych ludzi na włwsciwym miejscu.

Gorąco polecamy!

{

Magda Trąba

Kredyt hipoteczny

Panią Paulinę polecił mi znajomy, który „brał” z Panią Pauliną już dwa kredyty i za każdym razem był bardzo zadowolony z jej pomocy.

Wsparcie Pani Pauliny, nie tylko merytoryczne (bo jak mawia sama Pani Paulina, kredyt hipoteczny jest równie stresujący co ślub) było dla mnie nieocenione.

Pani Paulina była w stanie załatwić wszystko i to na wczoraj, a do tego potrafiła wytłumaczyć nawet zawiłe kwestie w prosty i zrozumiały sposób. Dodatkowo, ma w swoim otoczeniu grono profesjonalistów, którzy byli w stanie mnie wesprzeć również w kwestii ubezpieczeń (P. Diana Sugier), zajęli się kwestiami formalnej umowy sprzedaży (świetna notariusz – P. Milena Stempień-Jachowicz i wykonali operat szacunkowy kupowanego mieszkania.

Podsumowując, gorąco polecam każdemu doradztwo Pani Pauliny i jestem pewna, że ze wszystkimi kwestiami finansowymi będę zwracała się do Pani Pauliny.

{

Piotr Godłoza

Kredyt mieszkaniowy

Pani Paulina została mi polecona przez znajomą. Obecnie jestem szczęśliwym kredytobiorcą, z bardzo satysfakcjonującą mnie ratą- o wiele mniejszą niż te, które oferowano mi podczas bezpośrednich wizyt w Bankach.

Zanim jednak doszliśmy do tego etapu Pani Paulina dała się poznać jako osoba bardzo kompetentna i pomocna w wyjaśnieniu znaczenia tych wszystkich: WIBORów, LIBORów, marż, prowizji i wielu innych- nie znanych szaremu człowiekowi – parametrów kredytowych (dziś śmiało mogę powiedzieć, ze wiem już co z czym się je ;)))

Prócz samego wyjaśnienia otrzymałem nieodzowną pomoc w samej biurokracji kredytowej (i „pokredytowej” ) przez co etap kompletacji wszystkich niezbędnych dokumentów, zaświadczeń i aktów przetrwałem bez większych trudności.

Po tej miłej współpracy pozostało mi tylko…..spłacać :)))

Słowem:

POLECAM GORĄCO!!!!!!!

{

Teresa

Kredyt dla osoby fizycznej

Z pełnym przekonaniem mogę polecić każdemu biuro Pani Ani Krawiec. Pani Ania jest bardzo sympatyczną i profesjonalna osobą. Z racji że mieszkam za granicą nie byłam w stanie zająć się formalnościami mojego kredytu, Pani Ania z pełnym zaangażowaniem zajęła się wszystkim od początku do samiutkiego końca. Pokierowała i skoordynowała wszystko tak, że ja przyjechałam właściwie na gotowe i wszystko załatwiłyśmy w jeden dzień. Jeszcze raz serdecznie dziękuję!

{

Jakub Trela

“Trudna sprawa”

Nie spotkałem się z bardziej kompetentnym doradcą. Byłem u kilku innych, ale nikt mi nie pomógł. Moja sprawa była bardzo trudna, ale dzięki Pani Annie udało się ją załatwić. JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI!

{

Milena Migdalska

Kredyt hipoteczny

Z czystym sumieniem bardzo polecam współpracę z Panem Pawłem Bury. Jest to człowiek bardzo kompetentny. W sposób jasny i klarowny potrafi przekazać informacje dotyczące spraw finansowych i kredytowych oraz konkretnie doradzić. Pomógł nam dość skomplikowaną sprawę szybko i sprawnie doprowadzić do końca. Przede wszystkim kredyt spełnia wszystkie wymagania nie tylko banku ale przede wszystkim nasze.

{

Paweł Miszkurka

Prezes Zarządu LTF Advisers Group

W imieniu Kancelarii LTF Sp. z o.o. Advisers Group składam na ręce Pana Ryszarda Kulczyka, Prezesa Zarządu Grupy NDF Sp. z o.o. serdeczne podziękowanie za dotychczasową współpracę. Pracując w rzetelny sposób na rynku doradztwa finansowego Grupa NDF podjęła wobec swoich klientów trudne wyzwanie również na gruncie planowania sukcesji. Nasze wspólne działania świadczą jednoznacznie o znakomitych możliwościach współpracy między prawnikami kancelarii, a doradcami finansowymi, co skutkuje realnymi korzyściami w budowie bezpieczeństwa naszych wspólnych klientów. Życząc kolejnych sukcesów zawodowych liczę na dalszą owocną współpracę.

{

Agnieszka i Marcin Herbaczewscy

Kredyt hipoteczny

Współpraca na najwyższym poziomie. Profesjonalna i szybka pomoc w otrzymaniu kredytu mieszkaniowego. Przedstawienie kilku ofert i pomoc w wybraniu najlepszej, z uwzględnieniem naszych potrzeb i możliwości.

Serdecznie polecamy!

{

Agnieszka i Andrzej Juszczak

Zakup działki na 110% LTV

Korzystając z okazji chcielibyśmy serdecznie zarekomendować osobę pana Ryszarda Kulczyka jako znakomitego doradcy. Pochwały można by mnożyć, my powiemy tylko że zawsze mieliśmy przedstawioną pełna ofertę z interesującego nas zakresu, dostosowana do naszych potrzeb i możliwości. Informacje te podane były w sposób jasny i zrozumiały dla nas a wszelkie zawiłości wyjaśniane. Jeśli w przyszłości pojawi się potrzeba skorzystania z usług doradcy to wybór jest oczywisty.

Serdecznie polecamy.

{

Małgorzata Krasowska

Kredyt mieszkaniowy

Panią Paulinę Ostrowską poleciła mi znajoma z pracy – a teraz ja polecam ją swoim znajomym, starającym się o kredyt lub potrzebującym konsultacji. Jest doradcą niezwykle kompetentnym, rozumiejącym zasady rynku kredytowego i potrafiącym go w zrozumiały dla laika sposób przedstawić, co bardzo rzadko się dziś spotyka – większość doradców z którymi miałam kontakt wcześniej nie potrafi sobie poradzić bez „gotowców” przygotowanych przez banki – pani Paulina w razie nietypowych pytań po prostu wyciąga kalkulator i liczy wszystko „na piechotę”. Dodatkowymi atutami jest niezwykłe zaangażowanie pani Pauliny, a także jej energia, otwartość i dyspozycyjność – pani Paulina czuwa nad całym procesem kredytowym i zawsze jest gotowa odpowiedzieć na pytania czy rozwiać wątpliwości. Dzięki pomocy pani Pauliny otrzymałam kredyt na bardzo preferencyjnych warunkach i niedługo będę przeprowadzać się do świeżo wyremontowanego mieszkania. Polecam!

{

Maciej i Anna

Kredyt hipoteczny

Serdecznie polecam osobę Pani Anny Krawiec, jako doradcę finansowego. Pełne zaangażowanie w wykonywane zadania, fachowa pomoc oraz profesjonale podejście do klienta w pełni zasługują na uznanie. Pani Anna nie tylko pomogła mi znaleźć właściwy bank, w którym mógłbym wziąć kredyt na mieszkanie, ale również cierpliwie i doskonale wyjaśniła mi wszystkie pojęcia teoretyczne związane z kredytami oraz mechanizmy funkcjonowania ich w praktyce.

Potrafi doradzić naprawdę najlepszą ofertę i negocjować z bankiem najkorzystniejsze warunki kredytu. Bardzo pomogła mi w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania i jego wykończenie, a właściwie to większość spraw za mnie załatwiła.

Pani Anno, dziękuję za pomoc i życzę sukcesów!

{

Asia Szkutnik

“Bank Wiedzy”

Bardzo dobra komunikacja, bardzo dobra współpraca, bank wiedzy w głowie i zawsze uśmiech na twarzy. Pozostaję mi tylko gorąco polecić Panią Anię.

{

Katarzyna i Michał

Doradztwo Finansowe

Serdecznie polecam osobę Pani Ani jako doradcę finansowego. Pełne zaangażowanie w wykonywane zadania, fachowa pomoc oraz profesjonale podejście do klienta w pełni zasługują na uznanie. Pani Anna nie tylko pomogła nam znaleźć właściwy bank ale także dołożyła wszelkich starań aby sprawy pozaławiać bez problemów i szybko. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Ani, dziękujemy za pomoc i polecamy jej usługi innym.

{

Anna i Krzysztof Domaradzcy

Kredyt konsolidacyjny

Pan Paweł, spokojnie i rzeczowo wyprowadził nasz domowy budżet na prostą. Mieliśmy kretyt hipotecznny oraz wiele kredytów gotówkowych. Wielu doradców proponowało zaciąganie kolejnych kredytów. Pan Paweł pomógł nam i dziś mamy tylko jedno zobowiązanie. Dziś planujemy zanim wydamy pieniądze.

Dziękujemy!!!

{

Jarek Łuczkiewicz

Kredyt hipoteczny + PSO

Pan Paweł pomógł mnie i mojej rodzinie w wyborze i przeprowadzeniu dwóch długoterminowych operacji. Kredytu hipotecznego oraz planu systematycznego oszczędzania. Oba produkty zostały dobrane fachowo i szybko, a ja do dziś czerpię korzyści z pomocy Pana Burego.