Kancelaria Niezależnych Eksertów Finansowych | Kredyty | Inwestycje | Ubezpieczenia | Restrukturyzacja

08:30 – 18:00

od poniedziałku
do piątku

Grupa NDF Sp. z o.o.

Towarowa 35, lok. 9,
00-893 Warszawa

Grupa NDF

Grupę NDF tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce zajęliśmy się szerzeniem wiedzy w zakresie planowania spadkowego, łączącego zagadnienia prawne, finansowe i podatkowe. Współpracując z instytucjami finansowymi, bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi, towarzystwami funduszy inwestycyjnych, kancelariami prawnymi oraz biurami księgowymi, opracowujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Oferujemy indywidualnie dopasowane rozwiązania w zakresie: audytu Twojej sytuacji kredytowej, audytu ubezpieczeniowego, zarządzania inwestycjami.

W naszej kancelarii uzyskasz rzetelną pomoc przy budowaniu zdolności kredytowej oraz wybór najlepiej dopasowanych do Twoich potrzeb kredytów: hipotecznych, gotówkowych, konsolidacyjnych lub firmowych.

Ponadto: dotacje unijne, bezpieczne inwestycje, programy oszczędnościowe, fundusze inwestycyjne, inwestycje w nieruchomości ubezpieczenia: na życie, wypadkowe, majątkowe, grupowe, medyczne; sukcesja spadkowa, skuteczne sposoby zabezpieczenia w przekazywaniu majątku prywatnego i firmowego.

Głównymi zasadami jakimi kierują się wszyscy współpracownicy Grupy NDF to przede wszystkim działanie: Fair Play, kompleksowość obsługi, dostosowanie do Twojej indywidualnej sytuacji życiowej i biznesowej, jak również współpraca oraz wsparcie merytoryczne przez cały okres trwania zawartych umów.

Zespół Ekspertów

.

Ryszard Kulczyk, NDF

Ryszard Kulczyk

Prezes Zarządu | Ekspert Finansowy
Fenomenalny ekonomista, posiadający państwową licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomości (Nr: 19850). W znanych korporacjach, przez kilkanaście lat rozwijał karierę zawodową, od doradcy finansowego dla klientów VIP, do stanowiska Dyrektora Produktu. Obecnie, jako uznany ekspert na rynku inwestycyjnym i kredytowym, otwiera własne kancelarie doradztwa finansowego w różnych miastach Polski. Zaufany partner międzynarodowych funduszy inwestycyjnych. Specjalista od tzw. “trudnych kredytów” celowych, przeznaczonych na finansowanie przedsiębiorstw i złożonych projektów. Ponadto: wyjątkowo skuteczny Sądowy Mediator do spraw gospodarczych.
Paulina Ostrowska

Paulina Ostrowska

Ekspert Finansowy
Ponad 10 lat praktyki w największych firmach kredytowych w Polsce. Obecnie, jako niezależny ekspert kredytowy, w bardzo prosty i przystępny sposób pomaga kredytobiorcom zrozumieć zawiłe procedury i przepisy prawne, dzięki czemu finanse stają się dla nich bardziej przyjazne i bezpieczne. Pasjonatka branży finansowej. Autorka książki – poradnika dla osób starających się o kredyt hipoteczny.
Radek Ratusiński

Radosław Ratusiński

Ekspert Finansowy
Z rynkiem finansowym zawodowo związany od 2005 roku. W jednej z wiodących firm doradztwa finansowego w Europie – AWD (obecnie Swiss-Life) pełnił rolę doradcy, managera, zajmował się rekrutacją, rozbudową struktur, a także szkoleniami z zakresu finansów. Obecnie jest także partnerem w firmie “Partnerzy Inwestycyjni”, która specjalizuje się w inwestycjach na rynku funduszy inwestycyjnych oraz świadczeniu usług Wealth Management. Firma będąca częścią grupy kapitałowej Domu Maklerskiego BDM S.A. oferuje klientom prywatnym oraz instytucjonalnym kompleksową, indywidualną i długofalową obsługę finansową. W obszarze inwestycji Radosław wyznaje zasadę, że osiąganie atrakcyjnych zysków musi być połączone z wiedzą na temat zarządzania ryzykiem, ponieważ kluczem do sukcesu jest odpowiednie zabezpieczanie wypracowanych zysków.
Paweł Jakubowski

Paweł Jakubowski

Ekspert Finansowy
Wybitnie uzdolniony Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Perfekcyjny ekonomista, od początku kariery związany z rynkiem finansowym. Zaczynał od firm leasingowych, zdobywając kolejne doświadczenia przy finansowaniu pojazdów dla osób fizycznych i firm. Od 2008 roku w pełni poświęcił się pracy w instytucjach doradztwa finansowego. Wierzy, że indywidualna i profesjonalna opieka od momentu podpisania umowy, do zakończenia życia produktu jest najważniejszą wartością dodaną dla klienta. Specjalizuje się w tworzeniu i prowadzeniu długookresowych portfeli, skonstruowanych dla osiągnięcia zaplanowanego celu inwestycyjnego, przy zapewnieniu należytego, zgodnego z profilem klienta, poziomu ryzyka. Osobiście interesuje się rynkiem Forex, inwestując własne środki, testuje na „własnej skórze” kolejne możliwości zarabiania pieniędzy, by w przyszłości móc oferować też swoim klientom podobne, sprawdzone rozwiązania.
Top