Kancelaria Niezależnych Eksertów Finansowych | Kredyty | Inwestycje | Ubezpieczenia | Restrukturyzacja

info@grupandf.pl

Grupa NDF Sp. z o.o.

Towarowa 35, lok. 9,
00-839 Warszawa

08:30 – 18:00

Od poniedziałku
do piątku

Dla osób fizycznych oraz firm

Kredyty

“Drobne przeoczenie” przy podpisywaniu umowy,
może Cię w przyszłości wiele kosztować…

Kredyt Hipoteczny

Kredyt gotówkowy

Kredyt Konsolidacyjny

Kredyt Inwestycyjny

Leasing

Faktoring

Pomagamy

Dbamy o Twoje finanse

Na wysokość Twojej comiesięcznej raty kredytu,
oprócz samego oprocentowania, składa się
wiele elementów i zróżnicowanych kosztów,
a dopiero ich łączna suma stanowi całkowitą
wartość takiego zobowiązania.

O co w tym chodzi ?

Koszty “okołokredytowe”

Zmienne wysokości odsetek, jakie proponują poszczególne banki powodują, że osobie nie zajmującej się tym tematem zawodowo, bardzo trudno jest bezbłędnie porównać wszystkie dostępne oferty na rynku. Ponadto, warto wnikliwie przeanalizować “koszty okołokredytowe”. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że mogą one stanowić nawet 15% wartości całego kredytu! Przykładowo: ubezpieczenie od utraty pracy, ubezpieczenie niskiego wkładu własnego, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie nieruchomości, prowizja za wcześniejszą spłatę, koszt wyceny przez rzeczoznawcę, koszt taksy notarialnej, etc…

Bank często proponuje sprzedaż dodatkowych usług, w zamian za obniżenie marży kredytu lub niższą prowizję bankową. Czy na pewno potrafisz samodzielnie przeanalizować opłacalność takiej oferty? Czy wiesz, z których usług możesz zrezygnować, bez utraty Twojej zdolności kredytowej w ocenie banku?

Dobra wiadomość

Praktycznie każda umowa kredytowa może podlegać negocjacjom.

Trzeba tylko wiedzieć co i w jakim zakresie można w banku wynegocjować.

Kredyt “szyty na miarę”

Aby przedstawić najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę kredytową, Doradca Finansowy, zacznie od analizy Twojej aktualnej sytuacji życiowej i zawodowej, następnie wyliczy Twoją realną zdolność kredytową i porówna propozycje wielu banków. Wyjaśni Ci przy tym zasady otrzymania kredytu w określonych bankach, pomoże skompletować odpowiednie dokumenty i prawidłowo wypełnić wniosek kredytowy. A będąc na bieżąco z aktualnymi promocjami banków w całym kraju, Doradca najlepiej dopasuje właściwą dla Ciebie ofertę.

Wykonanie całej tej pracy osobie niezwiązanej z branżą finansową, zajmuje dziesiątki godzin żmudnych wyliczeń i analiz, a i tak nigdy nie ma pewności, że czegoś się nie przeoczyło. Nie zapominajmy, że pracując na etacie lub prowadząc własną firmę, dość ciężko jest wygospodarować odpowiednią ilość czasu, aby wnikliwie przeanalizować i porównać oferty wielu banków.

Bezcenne (i BEZPŁATNE) wsparcie eksperta!

Jeżeli planujesz wziąć kredyt i podpisać zobowiązanie na wiele lat, to zastanów się, czy warto ryzykować samodzielne zmagania w gąszczu skomplikowanych przepisów bankowych, czy jednak powierzyć to zadanie ekspertowi, który zajmuje się takimi analizami na co dzień.

Nasi doradcy mają do dyspozycji najbardziej aktualne kalkulatory kredytowe, dzięki którym, podczas jednego spotkania mogą porównać oferty z całego kraju i precyzyjnie wyliczyć koszty Twojego kredytu.

„Mając świadomość ile wiedzy, czasu i osobistego zaangażowania wymaga
rzetelne przygotowanie oferty kredytowej, staje się jasne, że
warto mieć pod ręką zawodowca, który doradzi właściwe rozwiązanie!”

Robert Kulczyk

Darmowa konsultacja

Umów się z Niezależnym Ekspertem Finansowym

Wybierz najbardziej dogodny dla Ciebie termin spotkania

Napisz do nas: info@grupandf.pl